MeshArtTM Mimari Paslanmaz Örgü Mesh

MeshArt, Alman Dorstener Drahtwerke, mimari ve inşaat için benzersiz bir ürün serisine sahiptir. Dorstener Drahtwerke 100 yılı aşkın süredir en yüksek kalitede metal hasır ve tel örgü üretmektedir!

Dekoratif ve fonksiyonel kullanımlar için dokuma veya kaynaklı tel örgü üreten MeshArt sınırsız ürün varyantı, çeşitli boyutlardaki paslanmaz çubuk, halat ve örgü aralıkları ile iç ve dış mekanlarda sıra dışı tasarım alternatifleri elde edilebiliyor. MeshArt geniş ürün yelpazesi ile farklı seçenekler sunarak yapıları ön plana çıkartmaktadır.

Zarif ve İşlevsel

Prestijli mimari yapıları giydirmek amacıyla yaygın bir şekilde kullanılan MeshArt malzemelerinin yüksek kalitedeki etkisi projelerde kullanımı ile dikkat çekici hale geliyor. Çeşitli örgü tipleri, yüzey ve malzemelerin farklılığı MeshArt ürünlerine farklı bir görsellik katıyor.

Uzun Ömürlü ve Sağlam

MeshArt mimari mesh örgüleri AISI 304 ve AISI 316 kalite paslanmaz çelik haricinde aluminyum, pirinç, bronz  üretimleri de mevcuttur. Sağlamlık uzun ömür ve yangına dayanım özellikleriyle MeshArt ürünleri, bakım maliyetlerini düşürerek yatırımcı ve kullanıcıya avantajlar sağlıyor.

Meshart Tipleri

Katalog

LET'S WORK TOGETHER

We welcome you to contact us for more information
about any of our products or services.