A&D Group

Prestijli Çatı Ve Cephe Kaplama Malzemelerinin Önde Gelen Temsilcisi!

A&D Group Şubat 2010 tarihinde kurulmuş olup çeşitli çatı ve cephe kaplama malzemelerinin Türkiye temsilciliğini ve satışını yapmaktadır. Kimlikli binalara hitap eden teknolojik yapı malzemelerinin yurt dışından tedarik edilmesi, pazarlama ve satış faaliyetlerini sürdüren A&D Group, güçlü ve deneyimli kadrosuyla İstanbul’da faaliyetlerini göstermektedir.

Doğal, uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen, hem geleneksel mimari hem de modern mimariye hitap eden çatı ve cephe kaplama malzemelerinin temsilciliğini yapmaktayız. Kimlikli binalara hitap eden teknolojik yapı malzemelerinin pazarlama ve satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Proje öncesi ve esnasında mimarlara yönelik fizibilite, teknik detay, çözüm, şartname desteği, uygulayıcı ve yüklenicilere yönelik teknik eğitimler verilmektedir. Bu sayede uygulanacak çatı ve cephe kaplama malzemelerimiz en uygun ve en güvenli şekilde hayata geçirilir.

Çalışmalarda en çok önem verilen faktör kalite. Bu sebeple çalıştığımız tüm firmaların talep edilen kalite standartlarına uygun olmasına önemli projelere imza atmasına dikkat ediliyor. Uygulanan projelerde en önemli nokta çatı ve cephe kaplamalarının yapının kendisi kadar uzun ömürlü olması, sosyal ve doğal çevreye zararsız olması ve zaman faktörüne yenik düşerek her hangi bir bakıma ihtiyacı olmamasıdır.

A&D Group kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur…

A&D Group müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefler. Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulunduran firmamız yeni malzemelerle hız kesmeden devam edecektir. Geçmişten geleceğe sizlerle, her zaman bir adım önde…

A&D Group olarak sizler için çalışıyoruz…

 

LET'S WORK TOGETHER

We welcome you to contact us for more information
about any of our products or services.